شرکت RENISHAW انگلستان


شرکت رنیشا RENISHAW انگلستان یکی از شرکت ها ی پیشرو در زمینه مهندسی و علم و فناوری در جهان است که متخصص در ساخت قطعات و تجهیزات دستگاه اندازه گیری می باشد . گروه رنیشا RENISHAW انگلستان در حال حاضر بیش از ۷۰ دفتر در ۳۵ کشور و بالای ۴۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد که حدود ۲۸۰۰ نفر در انگلستان و در این شرکت مشغول به فعالیت های تولید ، تحقیق و توسعه می باشند.
فرم استعلام قیمت

استعلام قیمت

  • Drop files here or

مزایا و کاربرد

استایلی‌های رنیشا RENISHAW :


استایلی‌های رنیشا RENISHAW براساس کاربردشان در اندازه گیری قطعات دارای انواع مختلفی هستند تا تمام نیازهای اندازه‌گیری قطعات با دستگاه‌های CMM را پوشش دهند، که انواع آنها به شرح ذیل می‌باشند: استایلی ساده ( Straight ) استایلی استوانه‌ای ( Cylinder ) استایلی ستاره‌ای ( Star ) استایلی دیسکی ( Disc ) و … .

هد اندازه گيری رنیشا RENISHAW :


هد اندازه گيری رنیشا RENISHAW براساس کاربردشان در اندازه گیری قطعات ، نوع و مدل دستگاه های CMM در مدل های موتور دار مانند (PH10M) ، اتوماتيک مانند (RTP20 ) ، دستی و ثابت مانند (MH8 ، MH20i،PH6 ) تقسيم می شوند که تفاوت آنها درنحوه تغيير زاويه هد،تعداد حرکت زاویه ای ،سرعت و دقت آنها می باشد.
به طور کلی در دستگاه های CNC معمولا از هد های موتوردار و اتوماتيک و دردستگاه های Manual از هد های دستی و ثابت استفاده می شود.

پراپ رنیشا RENISHAW:


پراپ های رنیشا RENISHAW براساس کاربردشان در اندازه گیری قطعات به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

الف: Touch –Trigger : اين دسته از پراپ ها برای اندازه گيری به صورت نقطه ای استفاده می شوند و المان هايی مانند دايره ، صفحه ،خط و ... را با استفاده از اندازه گيری چند نقطه محدود اندازه گيری می کنند.
مانند TP20 , TP200 , TP7M , TP6

ب: Scanning Probe : از اين دسته از پراب ها برای اندازه گيری نقاط به صورت پيوسته استفاده می شود که به خريدار اين امکان را می دهد تا به صورت لمسی پروفيل های مختلفی از قطعه را به صورت اسکن استخراج و در مهندسی معکوس از آن استفاده نمايد.
مانند SP25M,SP80/SP80H,SP600,RVP ,RSP2, RSP3

کنترلر رنیشا RENISHAW:


کليه حرکت ها و اندازه گيری های دستگاه به وسيله سيستم کنترلرآن بررسی ، تجزيه وتحليل و اجرا می گردد. اين سيستم ها معمولا" از 2 قسمت کلیAmplifier و CNC Drive تشکيل شده و مواردی از قبيل :
فرمان های اپراتور ، حرکت موتورها ، اعداد خط کش ، اطلاعات ارسالی هد و ... را کنترلر می کند .
در برخی از مدلهای کنترلر امکان اصلاح خطاهای دستگاه نيز وجود دارد که به وسيله آن می توان از تنوع بيشتر در انتخاب نرم افزار ها بهره مند شد .
محصولات

محصولات شرکت رنیشا RENISHAW:



انواع استایلی های رنیشا RENISHAW دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

انواع پراب هد های موتورایز و منوال رنیشا RENISHAW انگلستان دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

انواع ماژول و پراب های تماسی رنیشا RENISHAW دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

انواع ماژول و پراب های اسکن تماسی رنیشا RENISHAW دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

انواع رابط افزاینده طول رنیشا RENISHAW دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

انواع خط کش و ریدر طول رنیشا RENISHAW دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM

انواع کنترلر رنیشا RENISHAW دستگاه های اندازه گیری سه بعدی CMM